Красивые прически

Прически на каждый день. Пошаговые руководства, советы и мастер-классы

Я був байкером колись.

25.12.2015 в 19:52

Я був мужній, вільний і довговолосий.
Вона знайшла мене і причепилася, як реп'ях. Де б я не з'являвся, вона вже чекала мене.
З тих пір пройшло дванадцять років.
Я був рокером і носив тільки чорні майки, рвані джинси, косуху і ковбойські чоботи. Для урочистих випадків у мене були ще чорні майки, рвані джинси, косуха і білі кросівки. Я був задоволений своїм життям. Вона закохалася в мене як кішка. Вона твердила мені: ти такий мужній, такий вільний і в тебе таке довге волосся.
Свобода закінчилася, коли ми вирішили одружитися. Але мені вистачало того, що я був мужній і в мене було довге волосся. Але так було тільки до весілля. Незадовго до весілля вона сказала мені: ". Ти міг би і постригтися. Адже на весіллі буде моя мама".
Через кілька днів докорів, умовлянь і цистерн пролитих нею сліз я погодився на коротку стрижку. Я був мужній, не вільний, і по моїй маківці гуляли протяги. "Я Люблю Тебе, Яким ти є" шепотіла вона мені. В принципі я вже звик, хоча верхівка все ще мерзла. Одного разу вона з'явилася з купою пакетів і в них були брюки зі стрілками, піджаки і сорочки. Я після цистерн пролитих нею сліз засунув свої ступні в модні черевики. За ними послідували піджаки, плащі і краватки. Але я був все ще мужній, одружений, модно одягнений і моя верхівка мерзла. Потім Був найбільший бій: за "Коня". Його я програв швидко, тому що в брюках зі стрілками я виглядав на мотоциклі, як дурень. Але я все ще був мужній, пригнічений і пересів у пассат.
У наступні роки вона залила все сльозами і я програв ще багато битв.
Я став пити вино з келихів, називав її маму на ви і слухав "Корні".
Я допомагав по господарству і робив покупки.
Я був лузер, поглинений побутом і по моїй маківці ходили протяги.
В один прекрасний день вона запакувала валізи і сказала: ". Я йду від тебе. Ти сильно змінився і не схожий на чоловіка, якого я полюбила".
Нещодавно я знову зустрів її. Поруч з нею був довговолосий байкер з косухою і рваних джинсах, який дивився на мене з жалем. Я, мабуть, подарую йому теплу шапочку.

Ещё читайте статьи о прическах на короткие волосы фото http://pricheski.ru-best.com/foto-prichesok/pricheski-na-korotkie-volosy...